КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
"ДРАБІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ"
ДРАБІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Запрошуємо на роботу


30.06.2021
КП «Драбівські теплові мережі» запрошує на постійну роботу тракториста.
Оплата згідно штатного розпису.
Телефон для довідок 30-3-27

День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначається щорічно у третю неділю березня


17.03.2021
Шановні працівники! КП «Драбівські теплові мережі» та колеги Драбівського ВУЖКГ!
Щиро вітаємо вас з професійним святом! Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу району. Це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. На ваших плечах завжди лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності району. Адже ваш професіоналізм і відповідальне відношення до справи — гарантія соціальної стабільності і суспільного спокою. Прийміть з нагоди професійного свята слова щирої вдячності за самовіддану працю і побажання доброго здоров’я, миру, витримки, безаварійної роботи та вдячності і поваги від людей! Нехай ваша праця приносить радість та достаток, а ваші досягнення стануть стимулом для нових звершень на благо розвитку району. Вітаємо!

День працівників житлово-комунального господарства

09.03.2021
У відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 №866, Постанови НКРЕКП від 31.08.2017 №1059 КП «Драбівські теплові мережі» оприлюднює проєкт Інвестиційної програми з реконструкції та модернізації об’єктів у сфері виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на 2021 рік. Дану програму надано для розгляду та затвердження черговою сесією Золотоніської районної ради.

5 лютого 2021 року проведено навчання з питань пожежної безпеки на підприємстві КП «Драбівські теплові мережі». Навчання проводили працівники ДПРЧ-5 У ДСНС України в Черкаській області. Було відпрацьовано правила користування вуглекислотними та порошковими вогнегасниками, також правила поводження з пожежним рукавом. Колективу було корисно та досить цікаво. Навчання пройшли під керівництвом Вигуляра Д.Г. та на запрошення директора КП «Драбівські теплові мережі Василенка В.М.